آیا بدنبال آسایش و راحتی فوق العاده در سفر هستید؟ ما بدین منظور در بیش از 85 مقصد در شبکه ی پرواز های فلای دبی کلاس پروازی بیزینس را ارائه می نماییم .

خدمات حین پرواز

به عنوان یکی از 12 مسافر بیزینس کلاس ، شما از خدمات شخصی ،حرفه ای و دوستانه یکی از خدمه ویژه کابین بیزینس کلاس لذت خواهید برد.

در پروازهای کوتاه مجموعه ای از غذاهای سرد به همراه مخلفات ارائه میگردد ، درحالیکه در پروازهای طولانی تر یک وعده غذای کامل به همراه پیش غذا و دسر از یک منوی ویژه ارائه خواهد شد .

برای حفظ نشاط و شادابی شما در طول پرواز انواعی نوشیدنی های سرد و گرم در دسترس میباشد.

میزان خوابیدن پشتی صندلی

در صندلی های راحت و جادار بیزینس کلاس فلای دبی در کمال آرامش استراحت کنید. فاصله 42 اینچی بین صندلی ها ، حرکت قابل توجه پشتی صندلی به میزان 7 اینچ و فضای قابل افزایش جلوی پاها محیطی مناسب جهت انجام کار ، استراحت و یا تماشای یک فیلم را برای شما فراهم می سازد.

عاری از هرگونه خستگی و آماده برای اقامت به مقصد خود برسید.

صندلی های جادار ما با 21 اینچ پهنا به شما امکان کار ، استراحت و یا لذت بردن از تفریحات حین پرواز را خواهد داد.

صندلی های جادار و راحت ما در بیزینس کلاس امکان استراحت و آرامش شما را به بهترین شکل فراهم خواهد نمود. نمایشگرهای لمسی 12 اینچی لذت تماشای یک فیلم هیجان انگیز را به شما هدیه خواهد داد. اگر لازم است در حین پرواز از لپ تاپ خود استفاده کنید می توانید دستگاه خود را بوسیله منبع تامین انرژی درون صندلی خود شارژ نمایید.

در فرودگاه

برای داشتن بیشترین آرامش،به کانترهای پذیرش اختصاصی در ترمینال 2(کانترهای شماره 2 و 3 در فرودگاه بین المللی دبی) مراجعه فرمایید. در تعدادی از فرودگاه ها نیز می توانید از خدماتی همچون اولویت دریافت چمدان و استفاده از سرویس میانبر در هنگام بازرسی امنیتی استفاده نمایید.

لحظات قبل از پرواز از در ترمینال 2 فرودگاه بین المللی دبی را می توانید در سالن تشریفات اختصاصی فلای دبی(Business Lounge) سپری نموده و از امکانات ویژه ای بهره مند شوید. 20 دقیقه قبل از پرواز از شما دعوت می نماییم تا با مراجعه به جایگاه مخصوص، برای سوار شدن به هواپیما آماده شوید.

اطلاعات بیشتر در مورد سالن تشریفات اختصاصی فلای دبی(Business Lounge)

تیم اختصاصی جهت مسافرین بیزینس کلاس

نفرات تیم بیزینس کلاس فلای دبی 24 ساعته و 7 روز هفته از طریق تلفن در دسترس میباشند . در صورتی که بخواهید پرواز مورد نظر خود را رزرو کنید ، رزرو خود را تغییر دهید ، در زمان پرواز بار خود را تحویل دهید ، غذای حین پرواز خود را انتخاب نموده و یا حتی در رابطه با فیلم های سینمایی موجود در پرواز اطلاعاتی کسب کنید ، نفرات ما آماده به خدمت هستند .

از طریق تلفنبا مرکز تماس ما به شماره 971600544445 تماس بگیرید و یکی از همکاران ما در تیم پشتیبانی اختصاصی بیزینس کلاس پاسخگوی شما خواهد بود. 
از طریق ایمیلسوالات خود را از طریق ایمیل BusinessTeam@flydubai.com  به دست یکی از همکاران ما در تیم پشتیبانی اختصاصی بیزینس کلاس برسانید و در کوتاه ترین مدت جواب بگیرید. 
به وسیله اس ام اساگر می خواهید چک-این کنید، غذای خاصی انتخاب فرمایید و یا هرنوع درخواست دیگری دارید به سادگی شماره رزرواسیون خود را برای همکاران ما(شماره 00971503040810) ارسال نمایید و ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت. لطفا مدنظر داشته باشید که این سرویس تنها به مسافران بیزینس کلاس دارای بلیط معتبر ارائه می گردد.