چک این

اگر تنها بار دستی به همراه دارید

اگر تنها بار دستی همراه خود داشته و کارت پرواز خود را دریافت کرده اید با عبور از بخش های Security و Immigration به سمت Gate خروجی بروید . در صورت نیاز به تحویل بار خود ، کانتر های فرودگاه 3 ساعت قبل از پرواز شروع به فعالیت می نمایند .

به یاد داشته باشید ، مسافرین باید حداقل 60 دقیقه مانده به پرواز بار خود را تحویل داده باشند . در صورتی که دیرتر از این زمان به کانتر مراجعه نمایید قادر به پرواز نخواهید بود .

برای اطلاعات بیشتر به بخش قوانین بار ما مراجعه نمایید.
در صورت نیاز به تحویل بار

اگر نیاز به تحویل بار خود دارید می توانید از 3 ساعت مانده به پرواز بار خود را در بخش Check-in فلای دبی تحویل نمایید .

کلاس پرواز اکونومی

در صورتی که با کلاس اکونومی ما در حال سفر هستید و اجازه حمل بار به میزان 20 ، 30 یا 40 کیلوگرم را دارید بعد از قرار دادن بار بر روی ترازو کارت پرواز خود را دریافت خواهید نمود .

در صورتی که بلیط شما شامل بار تحویلی نباشد می بایست در محل تحویل بار ، در صورت وجود فضای کافی در پرواز و با توجه به نرخ فرودگاه هزینه ای برای حمل بار خود پرداخت نمایید.

شما می توانید تا 4 ساعت مانده به پرواز از طریق سایت ما و بخش manage booking با نرخ های مناسبی اجازه حمل بار دریافت نمایید.

کلاس پرواز بیزینس

در صورتی که با کلاس بیزینس ما در حال سفر هستید می توایند تا 40 کیلوگرم بار تحویل نمایید. همچنین در صورت نیاز و با توجه به فضای موجود در پرواز می توانید با پرداخت هزینه بار بیشتری تحویل دهید . در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید .

برای پرواز به چه مدارکی نیاز دارید ؟
  • تاییدیه رزرو بلیط
  • گذرنامه معتبر
  • ویزای معتبر ( در صورتی که برای سفر به کشور مقصد به ویزا نیاز باشد )
  • هرگونه مدارک پزشکی مورد نیاز ( برای مثال ، اگر در هفته 27 به بعد از حاملگی باشید )

در صورتی که شخص دیگری با استفاده از Credit Card خود بلیط شما را رزرو نموده است ، موظفید که یک کپی از گذرنامه فرد و کپی Credit card وی و یا اصل آن را ارائه نمایید .

مسئولیت به همراه داشتن هرگونه مدارک مورد نیاز برای ورود به کشور مقصد نهایی و یا کشور های میان راه بطور کامل بر عهده مسافر می باشد.

در صورت به همراه نداشتن مدارک مورد نیاز فلای دبی به شما اجازه سفر نداده و هیچگونه خسارتی بابت این مساله به شما پرداخت نخواهد شد.

در صورتی که در رابطه با مدارک مورد نیاز برای ورود به کشوری اطلاعات کافی ندارید با کنسولگری آن کشور تماس بگیرید .

بازرسی

در زمان پیک سفرها ممکن است بازرسی در فرودگاه زمان بیشتری به طول انجامد ، برای اطمینان از اینکه به موقع به پرواز خود خواهید رسید زمان کافی برای بازرسی در نظر بگیرید .

برای اطمینان از اینکه پرواز خود را از دست ندهید باید حداکثر 60 دقیقه مانده به پرواز از بخش بازرسی عبور کرده باشید .

در محل Gate خروجی

مسافرین باید حداکثر 30 دقیقه مانده به زمان پرواز در محل Gate خروجی حاضر باشند . در صورتی که دیرتر از این زمان در محل حاضر شوید ممکن است امکان ورود به پرواز را نداشته باشید.

اطمینان حاصل نمایید که مدارک مورد نیاز برای ورود به پرواز را به همراه دارید. ما کارت پرواز ، گذرنامه ، مدارک شناسایی و ویزای شما را در محل چک خواهیم کرد .