روش‌های پرداخت

به راحتی با استفاده از کارت اعتباری بین المللی ، نقدا و یا از طریق وچر فلای دبی هزینه بلیط های خود را پرداخت نمایید .

پرداخت از طریق کارت اعتباری بین المللی

زمانی که بلیط خود را بصورت آنلاین و یا از طریق یکی از مراکز فروش فلای دبی تهیه نمودید می توانید به راحتی از طریق یکی از کارت های اعتباری بین المللی ( Visa card / Master card ) هزینه بلیط خود را پرداخت نمایید. در زمان حضور در فرودگاه و قبل از سوار شدن نیاز است که کارت اعتباری مذکور را همراه خود داشته باشید . زمانی که بدین شکل هزینه بلیط خود را پرداخت نمایید هزینه ای به عنوان هزینه اداری از شما گرفته خواهد شد.

پرداخت نقدی

در مرحله آخر رزرو بلیط در وبسایت فلای دبی با انتخاب گزینه Pay Later می توانید هزینه بلیط خود را تا 24 ساعت بعد از گرفتن PNR بلیط در زمان رزرو کلاس پروازی اکونومی و 72 ساعت بعد از گرفتن PNR در زمان رزرو کلاس پروازی بیزینس از طریق دفتر فروش فلای دبی پرداخت نمایید . در صورت گرفتن رزرو ترکیبی اکونومی/بیزینس در یک PNR زمان پرداخت 24 ساعت خواهد بود. زمانی که بلیط خود را در بازه 48 ساعت مانده به پرواز رزرو کنید باید هزینه آن را بلافاصله پرداخت نمایید .

پرداخت هزینه بلیط شخصی دیگر

شما می توانید هزینه بلیط شخصی دیگر را بصورت نقدا پرداخت نمایید . تنها کافیست در زمان رزرو بلیط گزینه PAY LATER را انتخاب نموده و از طریق دفتر فروش فلای دبی هزینه بلیط رزرو شده را پرداخت نمایید . در صورتی که هزینه بلیط شما را شخصی دیگر از طریق کارت اعتباری خود پرداخت نموده باشد در زمان سوار شدن به هواپیما نیاز است که کپی کارت اعتباری و پاسپورت وی را به همراه داشته باشید . امکان پرداخت هزینه بلیط با کارت اعتباری در زمان گرفتن رزرو از/ به کشور های بنگلادش ، اتیوپی ، نپال ، پاکستان ، سریلانکا و سودان وجود ندارد.

پرداخت هزینه از طریق وچر فلای دبی

در صورت در دست داشتن وچر فلای دبی شما می توانید هزینه بلیط خود را بصورت آنلاین و یا از طریق دفتر فروش فلای دبی بوسیله وچر موجود پرداخت نمایید . اعتبار وچر 12 ماه می باشد . در صورتی که مسافر دیگری به همراه شما و تحت رزرو شما پرواز نماید می توانید از وچر خود برای پرداخت هزینه بلیط وی نیز استفاده کنید .